ממליצים ופרוייקטים

לפני שמחליטים סופית לבחור בעל מקצוע לעבודות צבע, בטח בפרוייקטים הגדולים קצת יותר – אין דבר חשוב יותר מלשמוע ולקרוא המלצות. ריכזנו פה קצת המלצות על המקצוענים שלנו.
 
הצוותים שלנו עובדים בכל רחבי הארץ, ויש לנו מספר צוותים לכל אזור – לכן יש פה המלצות על צבעים שונים באותו אזור

אזור תל אביב והמרכז

"חיפשתי הרבה זמן צבעי ושיפוצניק שאני יכול לעבוד איתו. בעבר נפלתי עם כמה בעייתיים מאוד, שממש לקחו לי כסף על כלום ומאוד פחדתי. עשיתי הרבה בדיקות באינטרנט, התעקשתי לדבר עם לקוחות – אבל עם מאיר הכל זרם. היו לו המלצות, דיברתי עם לקוחות והוא היה מאוד נחמד. וגם בסוף אני אומר אותו דבר – אחרי שראיתי את העבודה ואיך סיים אותה – סוף סוף מצאתי איש אמין וטוב.
יצחק – בת ים

"אני יכול להגיד לכם שצבעי/שיפוצניק כמו רק לא תמצאו הרבה. אדם שהוא בן אדם, מאוד מקצועי, שקט ומרגיע בכל נושא ועניין שעולים תוך כדי העבודה. צבענו איתו בית שסיימנו לשכור והיינו צריכים להחזיר צבוע – והוא עשה עבודה מעולה.
אמנון – חולון

"היינו צריכים לעשות צבע יסודי בדירה בראשון לציון. מדובר על דירה שהיתה מושכרת שנים רבות, כנראה שהדיירים צבעו שוב ושוב על הקירות והם נראו זוועה. חנן הגיע והחלטנו יחד על צביעה יסודית כולל הורדה רצינית של כל שכבות הצבע הקיימות, מריחת חומר מחבר לפני הצביעה ורק לאחר מכן לצבוע. כך היה – העבודה היתה מעולה, חנן עמד בזמנים – ואנחנו מרוצים עד הגג.
דניאלה – ראשון לציון מערב

אזור השרון

"מרדכי הוא מאותם אנשי מקצוע שאתה יודע שאתה יכול לסמוך עליהם בעיניים עצומות. ולהגיד את זה על מישהו שעוסק בצבע ושיפוצים – זה לא פשוט. אבל מרדכי עשה עבורנו באמת פרוייקט שכלל צביעה של בית שלם עם הרבה תיקונים ועוד עבודות. הוא עמד בזמנים, היה נחמד ושירותי מאוד. ממליצה בחום
רויטל – רעננה

אזור חיפה והצפון

"אני בשמחה ממליץ לכם על ציון מציון שיפוצים. יש לנו בית פרטי ישן בחדרה, היינו צריכים לעשות שיפוץ יסודי וצביעה – גם להוריד את השפריץ מחוץ לבית ולצבוע בטיח וגם צביעה יסודית בפנים. בשיפוץ עצמו נעזרנו באבי וגם בבעל מקצוע נוסף – בצביעה רק אבי צבע – הוא היה מעולה, תמיד היה נחמד והמחירים היו סבירים. צריכים צבעי ושיפוצניק – קחו את ציון שיפוצים"
אבי – חדרה

אזור באר שבע והדרום

"פנינו דרך אתר הצבעי ודיברנו עם מספר צבעים מומחים. התחברנו מאוד לסילבן. הוא גם מגיע מאשדוד אז היה קרוב לנו, איש מקצוע איכותי ומקצועי. הרגשנו שאנחנו יכולים לסמוך עליו. את הצביעה עשה בצורה טובה ומקצועית והוא גם עשה לנו כמה תיקוני אינסטלציה שהיינו צריכים באמבטיה. מומלץ ביותר.
אריה – אשקלון

צרו איתנו קשר

שתפו את המאמר

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר